Çaykur Rizespor, Trendyol Süper Lig’in 30. haftasında sahasında oynayacağı Gaziantep FK maçı hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Mehmet Cengiz Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanda core antrenmanı ve pas çalışması yapıldı. Kaleciler ise ayrı bir çalışma gerçekleştirdi.
Samsun’un Alaçam ilçesinde Karahüseyinli İlkokulu ve Ortaokulu tarafından düzenlenen 3. Bilim Sanat Şenliği’nde, yıl boyunca yapılan bilim ve sanat çalışmaları sergilendi. Programa, ilçe yöneticileri ve vatandaşlar da katıldı.